logo clean tox

NASZ ZESPÓŁ

 

Napisz do nas

karolina marysia siudyła

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARO MARYSIA SIUDYŁA


 

 

TRENERKA ROZWOJU OSOBISTEGO, MOTYWUJE I POMAGA W CLEANTOX PRZYGOTOWAĆ PLAN NOWEGO, LEPSZEGO ŻYCIA KAŻDEJ Z NASZYCH PACJENTEK.  

Uczy jak stać się przedsiębiorczą, jak odkryć w sobie to, co czyni nas wyjątkowymi, rozbiera na części pierwsze procesy samoakceptacji, samorealizacji, miłości do siebie.Zarządzała kilkoma firmami, wykreowała największe światowe marki, zadebiutowała z kilkoma na giełdzie. Przeżyła tyle samo upadków, ile wzlotów, by w końcu dojść do wniosku, że życie jest proste i piękne, gdy pojmie się kilka podstawowych prawd. Wie jak się podnieść po porażce, jak zarządzać własnymi umiejętnościami, skąd czerpać siłę woli. Pokaże Wam, że każda z Was jest wspaniała i niezastąpiona.

WYKŁADOWCA UNIWERSYTECKI, STRATEG, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY W DWÓCH SPÓŁKACH.

adrianna gontarek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADRIANNA GONTAREK


 

 

TRENERKA PERSONALNA, TERAPEUTKA REIKI PIERWSZEGO STOPNIA, PODRÓŻNICZKA. 

Dwa lata temu spakowała mały plecak i zupełnie bez planu poleciała do Azji. Po siedmiu miesiącach wróciła pełna inspiracji i rozpoczęła swoją duchową ścieżkę. Dziś prowadzi podróżniczego bloga, praktykuje wegańską kuchnię i metodę afirmacji życia z rewelacyjnym skutkiem. Zafascynowana medycyną naturalną oraz metodami uzdrawiania ducha zaczerpniętymi z Ameryki Południowej i Indii. Zajmuje się terapią czakr i uzdrawianiem energetycznym. Kocha gotować, karmić ludzi i dzielić się swoim światłem. Z Wami podzieli się nim w cyklu warsztatów rozwoju ducha oraz technik głębokiej intencji i afirmacji. Doda sił, wiary w siebie, w lepsze dziś i jutro. Wywoła wiele uśmiechów, zarazi szaleńczym optymizmem.

kinga drewa-stenkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KINGA DREWA-SENTKIEWICZ


 

PRAKTYKĘ JOGI ROZPOCZĘŁA W 2010 ROKU, KIEDY PO DZIESIĘCIU LATACH TRENOWANIA SIATKÓWKI, ZROZUMIAŁA, ŻE NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANY.

Od pierwszego wejścia na matę poczuła, że znalazła się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Swoją praktykę rozpoczęła od jogi Iyengara. Trafiła na swej ścieżce na świetnych nauczycieli, którzy przeprowadzili ją przez trudną lekcję pokory dla swojego ciała i jego ograniczeń, pomagając przezwyciężyć słabości i nie poddawać się. Już na pierwszych zajęciach postanowiła, że kiedyś sama będę chciała przekazać tę wiedzę innym. W 2016 roku uzyskała uprawienia nauczycielskie do nauczania tej pięknej sztuki panowania nad ciałem i umysłem, jaką jest hatha joga. Regularnie prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne, pomaga innym zrozumieć czym jest joga. Sześć lat wędrówki z matą na ramieniu zaprowadziło ją również do ashtanga vinyasa jogi, którą praktykuje na co dzień. Pogłębiała swój warsztat w Indiach, gdzie spędziła długi czas, ucząc się oddechu, pracy ze swoim ciałem i duchem. Poza jogą jej pracą i pasją są masaże orientalne. Specjalizuje się w zabiegach ajurwedyjskich oraz masażach Lomi Lomi i Balijskim. 

W CLEANTOX PROWADZI ZAJĘCIA JOGI I ZAJĘCIA ODDECHOWE. CHĘTNI MOGĄ SKORZYSTAĆ TEŻ Z OFERTY MASAŻU.

ewelina godlewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EWELINA GODLEWSKA


 

Dyplomowana nauczycielka jogi metodą Iyengar'a ze stopniem introductory II. 

 Z wykształcenia psycholog i instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system hatha jogi. Jogę praktykuje od blisko 10lat w tym czasie brała udział w wielu kursach i warsztatach prowadzonych przez wybitnych nauczycieli z Polski i zagranicy. Od kilku lat organizuje autorskie szkolenia i warsztaty zarówno pod swoim nazwiskiem ale również jako szkoleniowiec Fitness University a w latach 2014/2015 Reebok University. Jest autorką kilku publikacji, które ukazały sie na łamach czasopism "JOGA" oraz "Yoga&Ayurveda" oraz współautorką poradnika o jodze "Po pierwsze Joga". Na co dzień uczy w warszawskiej szkole jogi oraz centrach fitness. Przez uczniów żartobliwie nazywana "treserką jogi". Za cel postawiła sobie odczarowanie i rozkochanie Polaków w jodze.

Propagatorka aktywnego trybu życia, biegaczka i CrossFit'erka.

 

 

tomasz romanowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOMASZ ROMANOWSKI


 

 

 

 

Trener personalny z 8 letnim doświadczeniem, certyfikowany trener fitness i kulturystki.  

Od dziecka związany ze sportem. Zaczynał od akrobatyki sportowej w szkole podstawowej co, jak twierdzi, było wspaniałą podstawą do dalszego rozwoju. Zdobywał doświadczenie w najlepszych warszawskich fitness clubach, gdzie z sukcesami zarażał swoich podopiecznych  pasją do sportu, zdrowego trybu życia i pokonywania własnych słabości. 

Dbanie o zdrowie, równowaga i odpowiednia dieta połączona z regularnym wysiłkiem fizycznym są kluczem do szczęścia.