Detoks

Chudnij, oczyszczając ciało i umysł

Detoks, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn, to niezwykle efektywny sposób na przywrócenie dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Szkodliwe substancje, zły sen i samopoczucie, a także życie w ciągłym stresie sprawiają, że nasz organizm jest regularnie zanieczyszczany przez toksyny pochodzące z wody, powietrza, czy jedzenia. Oprócz czynników niezależnych od nas, efektem naszego złego samopoczucia są także niezdrowe nawyki żywieniowe i styl życia. Niewłaściwa dieta, nieregularne i pośpieszne spożywanie posiłków oraz obecność w naszym jadłospisie produktów wysokoprzetworzonych i tłustych – to wszystko powody tycia oraz zatrucia naszego organizmu. 

Najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tymi problemami jest zastosowanie detoksu, czyli diety oczyszczającej, która pozwoli na pozbycie się z naszego organizmu toksyn i dostarczy organizmowi niezbędnych składników, które pomogą w odchudzaniu, dzięki uregulowaniu przemiany materii. 

na czym polega detoks

NA CZYM POLEGA PRZEPROWADZANY PRZEZ NAS DETOKS?

W trakcie detoksu powstrzymujemy się od spożywania posiłków, przyjmujemy za to specjalnie dobraną mieszankę ziół, które oczyszczają organizm ze zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn, działają odtruwająco, odprowadzają nadmiar wody z organizmu, eliminują złogi oraz nadmiar cholesterolu.

Procesowi towarzyszą zajęcia z wykwalifikowanym trenerem fitness, zajęcia jogi, medytacja, zajęcia motywacyjne i malowanie mandali. Jeden dzień poświęcamy na skupienie się na własnych myślach i nazywamy to Dniem Ciszy. Każdy wraca z przepisami, planem żywienia przygotowanym przez dietetyka, programem fitness oraz własną mandalą, która jest odzwierciedleniem marzeń i stanowić ma motywator do dalszej pracy nad sobą.

 

UTRATA WAGI GWARANTOWANA OD 4-6 KG W CIĄGU PIERWSZEGO TYGODNIA.

Od 10-15kg w ciągu całego 26 dniowego programu. Fizycznemu oczyszczeniu organizmu towarzyszy oczyszczenie psychiczne – ze stresu, depresyjnych myśli i zmęczenia, co poprawia ogólne samopoczucie. Pojawia się nowa energia i większe siły witalne. Nie zostawiamy naszych podopiecznych samych sobie.

Przez kolejnych 21 dni codziennie kontaktujemy się, by sprawdzić postępy, zajęcia fitness odbywają się przez skype i facetime. Kontrolujemy dietę i wagę. Jesteśmy razem przez 26 pełnych dni, które są początkiem do nowego, lepszego życia.

 

odchudzanie utrata wagi

KONTAKT

CleanTox
Wał Miedzeszyński 608a
03-988 Warszawa

pon. - pt.
08:00 - 22:00